KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12101369
nr 1210 1369
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1939, kanalsimmare, 25x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:06:02
15/10 17:12:42
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist